Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności

forma.koncept@gmail.com

tel: + 48 792 299 111

tel: + 48 693 694 011

NIP 8133833128

KRS 0000824088

REGON 385322484

Forma Sp. z o.o.

ul. Hetmańska 23/63

35-045 Rzeszów

Copyright 2020 | Created with WebWave

SKANOWANIE LASEROWE 3D

WYCENY

 
Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie, uwzględnia oczekiwania klienta w stosunku do sposobu opracowania przygotowanego materiału oraz liczbę pojedynczych skanów - stanowisk skanera niezbędnych do uzyskania kompletnych danych dotyczących skanowanego obiektu.
 
Dokonujemy pomiaru/inwentaryzacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, dlatego też bardzo istotnym jest pozyskanie dodatkowych informacji odnośnie obiektu. Jeżeli zlecenie dotyczy skanowania 3D na zewnątrz staramy się poznać lokalizację obiektu i zorientować się jak wygląda ukształtowanie terenu, którego dotyczy zlecenie. Wyceny skanowania wnętrza obiektów, również wiążą się z dostępem do dodatkowych informacji takich jak np. liczba kondygnacji, pomieszczeń, bardzo pomocne bywają również zdjęcia poglądowe. Jeżeli sytuacja na to pozwala wykonujemy także wizję lokalną.
 
Przy przygotowywaniu oferty cenowej ważne jest również, aby klient określił poziom oczekiwań w stosunku do szczegółowości przygotowanych przez nas modeli i opracowań. Wszystkie pozyskane od klienta informacje pozwalają nam na precyzyjne określenie czasu jaki jest niezbędny do wykonania opracowania inwentaryzacji jaki i ustalenie ceny usługi.

 

 
W wyniku skanowania laserowego powstaje chmura punktów stanowiąca bazę wyjściową do dalszych działań projektowych.